Kontaktinfo og bank

Bestyrelse, kontaktinfo og bank



Formand: Maria Malevitch. Ansv. Redaktør, kontakt FD, medlemsregistrering, 

kuldregistrering, kontakt nye medlemmer/ killingekøbere, avlskonsulent. 

maria@russianblue.dk * +45 31126902 * Søndergade 50, 4130 Viby Sj. 


Næstformand: Trine Bisgaard Goggin. Webmaster. 

trine@russianblue.dk * +45 20945433 * Kostervej 82, 4780 Stege. 


Kasserer: Vibeke Parsborg. Killingeafgift, kontingent. 

kasserer@russianblue.dk * + 45 23315073 * Silkeborgvej 25, 4200 Slagelse. 


Bestyrelsesmedlem: Kirstine Wiencke. Korrekturlæser 

kirstine@russianblue.dk * +45 26850104 * Strandboulevarden 80, 2100 Kbh. Ø 


Bestyrelsesmedlem: Susanne Bondrop. Redaktør af RusserBladet. 

susanne@russianblue.dk * +45 21655612 * Strandvejen 130C, 2.th. Snekkersten 


Suppleanter 


Natalia Taeger * natalia@russianblue.dk * + 45 26124436 


Revision 


Aksel Beckmann, revisor * aksel@russianblue.dk 


Konsulent 


Jørgen Lund, konsulent web * webmaster@russianblue.dk 





Bank: Danske Bank. Reg. 1551 Kontonr. 3417484