Kontaktinfo og bank

Bestyrelse, kontaktinfo og bank



Formand: Maria Malevitch. Ansv. Redaktør, kontakt FD, medlemsregistrering, 

kuldregistrering, kontakt nye medlemmer/ killingekøbere, avlskonsulent. 

maria@russianblue.dk * +45 31126902 * Søndergade 50, 4130 Viby Sj. 


Næstformand: Trine Bisgaard Goggin. Webmaster. 

trine@russianblue.dk * +45 20945433 * Kostervej 82, 4780 Stege. 


Kasserer: Vibeke Parsborg. Killingeafgift, kontingent. 

kasserer@russianblue.dk * + 45 23315073 * Silkeborgvej 25, 4200 Slagelse. 


Bestyrelsesmedlem: Charlotte Engvold. Sekretær

charlotte@russianblue.dk * +45 30561704 * Bueparken 94, 2750 Ballerup


Bestyrelsesmedlem: Susanne Bondrop. Redaktør af RusserBladet. 

susanne@russianblue.dk * +45 21655612 * Strandvejen 130C, 2.th. Snekkersten 


Suppleanter 


Johanna Theea Holm* Korrekturlæser *+ 45 24263207 * johanna@russianblue.dk


Elisa Buchardt * + 45 30938316 * elisa@russianblue.dk


Revision 


Aksel Beckmann, revisor * aksel@russianblue.dk 


Konsulent 


Jørgen Lund, konsulent web * webmaster@russianblue.dk 





Bank: Danske Bank. Reg. 1551 Kontonr. 3417484